cs en
Všechny novinky

AKTUÁLNĚ NA SINGLETRAILU: PROVOZ STEZEK A SOUČASNÉ DĚNÍ

AKTUÁLNĚ NA SINGLETRAILU: PROVOZ STEZEK A SOUČASNÉ DĚNÍ

Vážení přátelé singletrailu,

přinášíme několik důležitých informací.

Předně Vás chceme požádat, abyste na traily od neděle 20.3.2020 až do odvolání nejezdili. Budou zavřené. Předpověď nám hlásí ochlazení, kdy v noci budou teploty klesat pod nulu, trail zmrzne a voda v něm se roztáhne. Při následném denním oteplení se vytvoří měkká bahnitá vrstva. Trail se potom ježděním dost ničí. Za respektování moc děkujeme.

Další velké poděkování patří všem, kteří nám v tuto dobu drží palce a podporují nás. Je to potřeba:). Práce na trailech je hromada a jak víte, Základna teď nějakou dobu zůstane zavřená.

Tím poděkování nekončí!

Děkujeme také všem, kteří v uplynulých dnech navštěvovali stezky a chovali se při tom zodpovědně. Potkáváme vás na trailu a tleskáme vašemu přístupu. Žádné skupiny, jenom jednotlivci. Když se s někým míjíte, hned nasazujete roušku nebo šátek. Tohle je super!

Množí se dotazy, jestli by stezky kvůli aktuální krizové situaci neměly být zavřené. Chceme všechny ujistit, že náš postup konzultujeme a koordinujeme s Krajskou hygienickou stanicí a s Krizovým štábem JMK. Pohyb jednotlivců na trailech není v rozporu s vládním nařízením ani s doporučením výše uvedených orgánů a je s nimi naopak zcela v souladu. Všichni víme, jak důležitý je pro imunitu pohyb na čerstvém vzduchu a psychická pohoda. Proto jezděme na kole a dodržujme u toho maximální možná opatření!

Jakmile počasí dovolí otevřít stezky, budeme vás informovat.

Těšíme se, až se na trailu zase všichni už bez obav potkáme!

Držte se a nám držte pěsti!

Váš Singletrail Moravský kras

#jedemevtomsamispolecne

foto: Ondřej Grund


Partneři

Doporučujeme