cs en
Všechny novinky

DRUHÁ TOMBOLA: LOSUJEME V SOBOTU 28. 8. + SEZNAM CEN!

DRUHÁ TOMBOLA: LOSUJEME V SOBOTU 28. 8. + SEZNAM CEN!

Po povedeném prvním kole na konci června nás tuto sobotu čeká další pokračování nové singlekrasové TOMBOLY!

Princip TOMBOLY je jednoduchý: uhradíte příspěvěk na údržbu a rozvoj trailů: TRAILOVNÉ (denní 50 Kč / roční 1000 Kč), protože NORMÁLNÍ JE PŘISPÍVAT (pro více info o této společné kampani pěti českých trailcenter klikněte na odkaz). Tím získáte možnost vyhrát parádní ceny od Singlekrasu a našich partnerů (POZOR: pokud platíte TRAILOVNÉ na Základně, je potřeba vložit svůj výherní kupón = účtenku s vašimi připsanými kontaktními údaji do připravého osudí)! První slosování v sobotu 26. 6. již proběhlo. Další, prázdninové losování nás čeká tuto sobotu 28. srpna. A na závěr sezóny se pak můžete těšit ještě na sobotu 16. října, kdy vylosujeme závěrečnou tombolu s bonusovou hlavní cenou! To byly/jsou hned 3 losování za rok = 3 příležitosti vyhrát. Kompletní pravidla tomboly naleznete zde: https://singlekras.cz/trailovne-tombola.

 

Seznam cen pro slosování v sobotu 28. 8.:

  1. Týdenní zapůjčení elegantního SUV s hybridním pohonem LEXUS RX 450h od LEXUS BRNO (termín dle vlastního výběru s platností do konce bike sezóny 2021).
  2. Vymazlený batoh na kolo OSPREY RAPTOR 14 BLACK (KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: 2,5L rezervoár Hydraulics™ / Popruhy BioStretch™ / Integrovaná rozbalovací kapsa na nářadí ToolWrap™ / Uchycení přilby LidLock™ / Kapsa na zip, která nepoškrábe brýle ani elektronická zařízení / Síťovaný zádový panel AirScape™ s centrálním ventilačním kanálem pro pohodlí a perfektní usazení na těle).
  3. 1 místo na celodenním kempu výuky jízdy FLOWRIDE dle vlastního výběru.
  4. Špičkové brýle UVEX SPORTSTYLE 707 CLEAR: ideální výbava pro jakoukoli sportovní aktivitu. Zrcadlové zorníky vás ochrání nejen před 100% UV záření, ale také před větrem a prachem. Měkký nosník a konce stranic navíc zajistí maximální komfort.
  5. Půjčení libovolného kola / ebiku z půjčovny Singlekrasu na celý den.
  6. Trailový cyklodres Singlekras z nové kolekce 21/22. Dres volného střihu vyrobený z funkčního materiálu, odvádějícího pot. Střih dle vlastního výběru (dlouhý / krátký, pánský / dámský).
  7. Praktický ultralehký zámek HIPLOK Z LOK TWIN PACK: základní zabezpečení vašeho jízdního kola při krátkých zastávkách, v nízkorizikových oblastech či pro zajištění doplňků. Zajišťující mechanismus s dvojitou západkou / zesílené ocelové jádro Steel Core / hmotnost pouhých 20 g / včetně univerzálního klíče pro uvolnění zámku.
  8. Půjčení libovolného kola / ebiku z půjčovny Singlekrasu na půl dne.
  9. Sada čisticích a mazacích prostředků PEATY'S GIFT PACK - CLEAN DEGREASE LUBE1l balení plně biologicky rozložitelného čističe LoamFoam / 500 ml odmašťovače Foaming Drivetrain Degreaser / 120 ml řetězového maziva LinkLube. Veškerá balení PEATY'S jsou vyrobena z lepenky, která neobsahuje polymerní povlaky, a je ze 70 % recyklovatelná. Pro zajištění její požadované pevnosti je vždy zapotřebí malý podíl nových materiálů. I tento materiál je však získáván z udržitelných přírodních zdrojů. Využíváme také jednoduchého černého potisku tak, aby byl proces recyklace, co jen nejsnazší. 
  10. Bavlněné merchandisingové tričko Singlekras z nové kolekce 21/22 dle vlastního výběru (pánské, dámské nebo dětské).

Tak co vy na to? To už jsou ceny, o který stojí za to hrát, co myslíte? Zaplaťte TRAILOVNÉ a pojďte do toho s námi.  

Kompletní pravidla a instrukce, jak se tomboly zúčastnit, najdete zde: https://singlekras.cz/trailovne-tombola

A nezapomeňte: JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!

 

 

 


Partneři

Doporučujeme