cs en
Všechny novinky

Jak to vypadá s trailem číslo 3 v Mariánském údolí?

Jak to vypadá s trailem číslo 3 v Mariánském údolí?

Prázdniny skončily a vy se nás často ptáte, jak to vypadá s trailem č. 3 v Mariánském údolí. Proto vám dlužíme tohle vysvětlení.

Původní plán zněl jasně: dokončit trail do konce letních prázdnin. Termínově se nám ho dařilo dodržet prakticky beze zbytku, hlavní stavební práce jsou téměř v celé délce trailu dokončeny. Zcela nás však zaskočilo extrémně suché počasí v průběhu léta. Díky němu jsme při finální fázi stavby nemohli hutnit povrch trailu, jak by bylo potřeba. Trail se tak nyní nachází ve stavu, kdy ho jakákoliv jízda extrémně ničí a proto ho nemůžeme v žádném případě otevřít.

Proto také již cca měsíc čekáme na dlouhodobější déšť, který by zvlhčil půdu natolik, abychom mohli nastoupit s vibrační deskou a finálně dokončit povrch po celé délce trailu. Takové počasí je však stále v nedohlednu. Proto zatím nemůžeme oznámit žádný plánovaný termín dokončení. Konkrétní datum je zcela závislé na počasí.

Slibujeme ale, že jakmile to bude jen trochu možné, vlítneme na to a dokončíme trail v co nejkratším možném termínu. Sami už se nemůžeme dočkat, až bude hotovo a budeme se moct svézt. Věříme, že to bude co nejdříve a snad ještě letos.

Tak prosím ještě vydržte! A nezapomeňte, JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!

 


Partneři

Doporučujeme