cs en
Všechny novinky

Ladies Bike Weekend Jedovnice (28. - 30. 9.)

Ladies Bike Weekend Jedovnice (28. - 30. 9.)

Máme radost, že se u nás konají akce jako třeba tahle: Ladies Bike Weekend bývalé profesionální bikerky Terezy Huříkové. Poté, co jsme minulý týden zveřejnili krátkou zprávu o téhle akci na našem facebooku, dostali jsme několik dotazů na přesnější program. Proto jsme si vyptali kompletní propozice k tomuhle bike campu výhradně pro ženy a sdílíme je na náš web - pokud byste měly zájem o účast, více info a přihlášky na emailu níže.

 

Penzion Kůlna Jedovnice, Moravský kras

Organizátorka: Tereza Huříková

Instruktorky: Tereza Huříková, Barbora Průdková

Zahájení: pátek 28. 9. 14:00

Ukončení: neděle 30. 9. 15:00

 

8. ročník cyklistického kempu pro ženy, pod vedením bývalé profesionální závodnice v disciplíně cross-country a maraton horských kol, Terezy Huříkové. Ač pochází ze závodního prostředí, kempy LBW nejsou o číslech a honbě za výsledky, ale o ryzím prožitku z jízdy a zážitcích, které horské kolo umí přinést. Kolo z našeho projevu v sedle dokáže vycítit vnitřní nejistotu a napětí a pak udává směr kolo, místo abyste byly Vy tím kapitánem. Pojďme to změnit!

 

Naučte se na kole jezdit tak, abyste v sobě cítily ladnost a eleganci dámy. Pojďte společně s dalšími bikerkami zažít opravdovou dámskou jízdu. Ženy mají svůj osobitý přístup a styl, proto jsou kempy Ladies Bike Weekend určeny pouze pro ženy. Lépe pochopí, jak to v sedle kola funguje pod vedením zkušených bikerek, které mají svoje pády už za sebou a ví, jak s kolem v terénu zacházet.

 

Máš chuť a vůli naučit se lépe ovládat svůj bike a získat větší jistotu při překonávání překážek běžně se vyskytujících v lese?

Pak je LBW právě pro Tebe.

 

Kemp je určen: aktivním ženám s fyzickou kondicí, nebudeme totiž jezdit na kole jenom z kopce. :-) Věkem kemp není omezen, ani počtem najetých kilometrů. Je jak pro začátečnice, tak pro zkušené bikerky.

 

Doporučené vybavení:

-horské kolo určené pro cross-country a maraton tzn. hardtail (odpružená vidlice s pevnou zadní stavbou) nebo full (celoodpružené kolo), avšak ne sjezdový speciál právě kvůli výjezdům. Kolo doporučujeme před kempem servisovat, aby vás nelimitovaly případné komplikace po příjezdu na kemp.

- cyklistické vybavení jako jsou cyklistické rukavice a oblečení, přilba, náhradní duše, pumpička, montpáky, imbusový klíč nutností. Doporučuji nášlapné pedály, ale vemte si na co jste zvyklé, popřípadě obojí, pokud si chcete zvyknout na nášlapy. :-)

 

Cena: - 4.990,-  Kč

 

Přihlášení a kontakt:

Vyplněné přihlášky zasílejte na hurikova@gmail.com uveďte předmět: LBW 2018/jméno účastnice. Zároveň následujte platební údaje v přihlášce. Po uhrazení částky vám pošlu informaci o přijetí platby emailem do 5 dnů. Pokud se tak nestane, prosím neváhejte mě kontaktovat emailem nebo na telefonní číslo 774911109 (nebo s případnými dotazy).


Partneři

Doporučujeme