cs en
Všechny novinky

NOVĚ SI U NÁS PŮJČÍTE KOLA A V BISTRU SI SEDNETE NA ZAHRÁDCE I UVNITŘ. VŠECHNY TRAILY JSOU SJÍZDNÉ.

NOVĚ SI U NÁS PŮJČÍTE KOLA A V BISTRU SI SEDNETE NA ZAHRÁDCE I UVNITŘ. VŠECHNY TRAILY JSOU SJÍZDNÉ.

Jsme moc rádi, že se nám po období nejistoty podařilo zprovoznit půjčovnu kol.

Nebylo to jednoduché, ale kola jsou připravena na základně a některým z vás už i stihla udělat radost při víkendové projížďce po trailech.  

To, že je půjčovna konečně v provozu, je pro nás malým, nebo možná spíš velkým vítězstvím, protože právě výtěžek ze zapůjčení kol je jedním z významných zdrojů pro financování údržby stezek. Zapůjčením kola si tedy nejen uděláte radost, ale zároveň tak přispíváte na chod trailů.

Jaká kola si u nás můžete zapůjčit? Samá krásná! Jsou od značek Cannondale a GT. Při výběru kol jsme dbali na to, aby svezení na nich byl zážitek. Všechna jsou celoodpružená a v karbonovém provedení. Vybítrat můžete od rychlých a lehoučkých XC raket přes trailová kola až po čistokrevné enduro. 

Kdy je možné kola zapůjčit? Ve všedních dnech kromě pondělí je půjčovna otevřena od 14:00 do 18:00 hodin. O víkendu je to potom od 10:00 do 18:00 hodin. Počínaje červencem je potom možné kola půjčit každý den od 10:00 do 18:00 hodin.

Kola si můžete prohlédnout a rezervovat zde: https://singlekras.rezervator.cz/

Kompletně otevřené je už i naše bistro na Základně, a tak si u nás k tomu něčemu dobrému můžete i pohodlně sednout, nebo se schovat před deštěm. Je samozřejmě stále nutné dodržovat zvláštní hygiencká opatření jako nošení roušek ve vnitřních prostorách, pokud zrovna nekonzumujete některou z našich dobrot.

Aktuální otvírací doba základny je ve všení dny od 12:00 do 18:00, a to kromě pondělí, kdy je zavřeno. O víkendu máme otevřeno od 10:00 do 18:00.

Stezky jsou kromě aktuálních krátkodobých uzavírek kompletně sjízdné a díky snaze našeho týmu také v dobrém stavu!

O aktuální sjízdnosti stezek průběžně informujeme na naší Facebook stránce, kterou tímto doporučujeme sledovat: https://www.facebook.com/singlekras/

Nezapomínejte nás také prosím podporovat svými dobrovolnými příspěvky při vašich návštěvách trailů, nebo i mimo ně viz. https://singlekras.cz/podporte-stezky.

Vaší podpory si moc Vážíme. Je potřeba.

 

Váš Singletrail Moravský kras

#jedemevtomspolecne #pronastrail

 

 


Partneři

Doporučujeme