cs en
Všechny novinky

Otevíráme nové stezky v Brně - Mariánském údolí

Otevíráme nové stezky v Brně - Mariánském údolí

Dnešním dnem, tedy počínaje pátkem 4. května od 11 hodin, oficiálně otevíráme první dva traily v Brně - Mariánském údolí. Vzniká tak zcela nová destinace pro horskou cyklistiku v České republice. Již podle názvu je však patrné, že se jedná o projekt stejných tvůrců, kteří již před 3 lety zprovoznili Singletrail Moravský kras (Singlkras). Tedy singletrailový areál v Jedovnicích severně od Brna, kde se pravidelně jezdí rekreovat a bavit horskou cyklistikou ročně desetitisíce bikerů z celé republiky. V Mariánském údolí vznikl navazující projekt, který má do budoucna ambici propojení se stezkami v Jedovnicích. 

V tuto chvíli otevíráme dva traily o celkové délce cca 20 km. V průběhu letních prázdnin k nim přibyde ještě třetí bratříček. Veškeré potřebné informace o nástupním místě Mariánské údolí naleznete na našem webu zde: singlekras.cz/stezky-v-marianskem-udoli

V brzké budoucnosti bychom rádi dobudovali i Základnu, tak aby zde byly snadno dostupné všechny potřebné služby pro bikery. Občerstvení, servis a půjčovna kol, obchůdek i infocentrum. Věříme, že se nám ji podaří otevřít nejpozději se začátkem cyklistické sezóny 2019.

Bavte se s kolem na nových stezkách a nezapomeňte: JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!


Partneři

Doporučujeme