cs en
Všechny novinky

PRODLOUŽENÝ VÍKEND BUDE NA NAŠICH TRAILECH V TOPU!

PRODLOUŽENÝ VÍKEND BUDE NA NAŠICH TRAILECH V TOPU!

Máme radost, že po čase konečně přinášíme skvělé zprávy!

V Mariánském údolí se nám po dlouhé těžbě konečně podařilo otevřít dlouho uzavřený Trail č. 1 a nyní tam tedy máme otevřeno úplně vše! Můžete si užít celých 26,5 km trailu v bezprostřední blízkosti města Brna, v dosahu MHD!

I v Jedovnicích máme otevřeny všechny traily. Na okruhu č. 2 probíhala ještě ve středu těžba kvůli kůrovcové kalamitě, ale v těženém území se nám podařilo uklidit a až do neděle 7. 7. bude celý trail v provozu. Těžaři na místo nastupují zase od pondělí, kdy budeme opět nuceni část trailu uzavřít.

Spoustu práce nám nadělala pondělní silná bouřka, která se prohnala takřka nad celou republikou. V Jedovnicích jsme museli dost uklízet a také díky nedávné těžbě je na pár místech lehce zúžený a poškozený trail, ale není to nic, co by vás mělo zastavit. Maximálně budete muset na některých místech malinko zpomalit. Ale není to žádná hrůza!

Celý prodloužený víkend jezdíme na plné obrátky, Základna v Jedovnicích je celé prázdniny v provozu denně od 10 do 20 hodin, bistro bude mít navařeno spoustu dobrot a navíc má v nabídce nově i domácí limonády! Půjčovnu máme nabitou skvělými koly Cannondale a GT. Prohlédněte si je a rezervujte v našem rezervátoru: https://singlekras.rezervator.cz/ Tak se určitě stavte!


Partneři

Doporučujeme