cs en
Všechny novinky

RESPEKTUJTE UZÁVĚRKU TRAILŮ V MAR. ÚDOLÍ NA ZIMU A OMEZENÝ PROVOZ V JEDOVNICÍCH OD PRVNÍHO PROSINCE!

RESPEKTUJTE UZÁVĚRKU TRAILŮ V MAR. ÚDOLÍ NA ZIMU A OMEZENÝ PROVOZ V JEDOVNICÍCH OD PRVNÍHO PROSINCE!

Od prvního prosince začíná na všech trailech Singletrailu Moravský kras období zimního klidu. Proto žádáme všechny bikery o dodržování pravidel dohodnutých s majitely pozemků.

 

Mariánské údolí

Smlouva s majiteli lesa nám ukádá povinnost informovat všechny uživatele, tedy bikery, o zimní odstávce provozu, viz návštěvní řád trailů v MU. Stezky nebudou v zimním období od 1. 12. do 15. 3. udržovány ani kontrolovány a proto důrazně doporučujeme, abyste důsledně dodržovali režim zákazu vjezdu na stezky! Po lese budou na příslušných místech rozmístěny tyto informační cedule:

Jedovnice

Zde je situace mírně odlišná, jak je popsáno v návštěvním řádu: "Při náledí či sněžení je zakázáno na singletraily vjíždět. Stezky se nesmí používat ani za extrémního mokra." Platí tedy, že stezky jsou v průběhu zimního období volně přístupné (v čase 2 hodiny po rozbřesku do doby 2 hodiny před soumrakem), pokud nepanuje extrémní mokro, náledí nebo sněhová pokrývka. Je však potřeba myslet na to, že v období od prosince do března stezky neudržujeme a nekontrolujeme, jízdu je tomu tedy potřeba přizpůsobit a chovat se daleko opatrněji, než v průběhu sezóny! V zimním období není otevřena ani Základna, ani Půjčovna kol.

 

Respekt k nastaveným pravidlům je jediná cesta, jak si udržet dobré vztahy, které jsou nezbytné k dalšímu rozvoji naší singletrailové destinace! Tak na to myslete a nezapomeňte:

JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!

 

Partneři

Doporučujeme