cs en
Všechny novinky

SEZNAM VÝHERCŮ POSLEDNÍ LETOŠNÍ TOMBOLY

SEZNAM VÝHERCŮ POSLEDNÍ LETOŠNÍ TOMBOLY

sobotu 16. 10. jsme vylosovali poslední letošní tombolu z vašich příspěvků - tzv. TRAILOVNÉHO!

Princip TOMBOLY je jednoduchý: uhradíte příspěvěk na údržbu a rozvoj trailů: TRAILOVNÉ (denní 50 Kč / roční 1000 Kč), protože NORMÁLNÍ JE PŘISPÍVAT (pro více info o této společné kampani pěti českých trailcenter klikněte na odkaz). Tím získáte možnost vyhrát parádní ceny od Singlekrasu a našich partnerů! Kompletní pravidla tomboly naleznete zde: https://singlekras.cz/trailovne-tombola.

 

Seznam výherců ze soboty 16. 10.

1. Týdenní zapůjčení elegantního SUV s hybridním pohonem LEXUS RX 450h od LEXUS BRNO (termín dle vlastního výběru s platností do konce bike sezóny 2021): Emilie Zavadilová (roční trailovné zaplaceno na Základně kartou dne 20. 7.).

2. Helma Cannondale Ryker, která byla navržena pro rychlé sjezdy a dlouhá technická stoupání. Jedná se o perfektní přilbu pro odhodlané trailové jezdce a ty, kteří chtějí prozkoumat i jiné než vyšlapané cesty. Helma je vybavena 13 větracími otvory, hlubokým krytím zadní části hlavy a nastavitelným štítkem: Kamila Svobodová (roční trailovné zaplaceno platbou na účet dne 7. 9.)

3. 1 místo na celodenním kempu výuky jízdy FLOWRIDE dle vlastního výběru. Zdeněk Cagaš (denní trailovné zaplaceno na Základně kartou dne 8. 9.)

4. - 6. 3x balíček Mavic Cosmic H20 pro nastávající podzim a zimu: set návleků na nohy a ruce + čepička pod helmu: Jiří Beneš (denní trailovné zaplaceno na Základně kartou dne 16. 10.), pan Stefanos (denní trailovné zaplaceno na Základně hotově dne 16. 10.), Miroslav Procházka (denní trailovné zaplaceno platbou na účet dne 4. 10.).

7. Balíček Peatys 2 ks tmelu + 2 ks maziva: David Odstrčil (denní trailovné zaplaceno na Základně kartou dne 16. 10.)

Peatys Tubeless tmel 120 ml

Skladné 120ml balení Tubeless Sealant obsahuje dostatečné množství tmelu pro použití s pláštěm do rozměru 29” a je také ideální jako jako rezervní zásoba, kterou si s sebou můžete vzít na cesty či závody. Na zadní straně naleznete rysku pro přesné dávkování. Pokud své cestovní balení vyprázdníte, není nic jednoduššího než jej znovu doplnit z vašich dílenských zásob. Praktický způsob jak mít rezervní množství tmelu kdekoli po ruce pro případ nouze. Tento Tubeless Sealant je zdravotně nezávadný, netoxický a biologicky rozložitelný. Obsahuje nanočástice, které fungují na podobném principu jako krevní destičky. Díky těmto nanočásticím má tmel schopnost zacelit i větší defekty a proříznutí pláště. Tyto částice jsou vyrobeny ze škrobu získaného z eukalyptových stromů a jsou tak rovněž biologicky rozložitelné.

PEATY'S LINKLUBE DRY 15 ML

Snadno biologicky rozložitelné mazivo na řetěz LinkLube Dry Weather využívá jedinečné směsi vodoodpudivých vosků a zajišťuje čistý a tichý chod řetězu v suchých a prašných podmínkách. 

8. Trailový cyklodres Singlekras z nové kolekce 21/22. Dres volného střihu vyrobený z funkčního materiálu, odvádějícího pot. Střih dle vlastního výběru (dlouhý / krátký, pánský / dámský): Monika Kulhánková (denní trailovné zaplaceno na Základně hotově dne 3. 10.)

9. Balíček Peatys 1 ks spray Protect and Shine + blatník Peatys: Jindřich Kordík (roční trailovné zaplaceno platbou na účet dne 31. 5.)

PEATY'S PROTECT & SHINE SILICONE SPRAY 400 ML

Chcete, aby vaše kolo opět zářilo novotou? Pak je tu Peaty’s Protect&Shine! Aplikujte na barvy, kovy, plasty nebo karbonové povrchy. Rozjasněte barvy, snižte tření pohyblivých komponentů, chraňte gumové a plastové části před vysycháním a degradací. To vše, a ještě více, můžete čekat od spreje Protect&Shine, který po své aplikaci vytváří na povrchu ochranný silikonový film. Další jeho nespornou výhodou je snížená přilnavost bláta a nečistot, díky které následně strávíte méně času dalším čištěním a zbyde vám tak více času na ježdění. 

PEATY'S X MARSH GUARD

Blatník, jež se pyšní zcela novým přepracovaným tvarem, je vyrobený ze 100% recyklovatelného materiálu. Jeho nová profilace je kompatibilní se všemi standardně nabízenými designy vidlic.

10. Bavlněné merchandisingové tričko Singlekras z nové kolekce 21/22 dle vlastního výběru (pánské, dámské nebo dětské): Jiří Pačes (denní trailovné zaplaceno platbou na účet dne 8. 9.)

+ HLAVNÍ BONUSOVÁ CENA: Zapůjčení elegantního SUV s hybridním pohonem LEXUS RX 450h od LEXUS BRNO na měsíc (termín dle vlastního výběru): pan Haken (denní trailovné zaplaceno na Základně kartou dne 16. 10.)

 

 

Děkujeme všem přátelům a příznivcům Singlekrasu za jejich podporu ve formě příspěvků do tomboly, gratulujeme výhercům (některé ceny již jsou předány, ostatní výherce budeme průběžně kontaktovat) a těšíme se na příští rok!

A nezapomeňte: JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!


Partneři

Doporučujeme