cs en
Všechny novinky

Sezónní finále na Singletrailu: sobota 3. 11. 2018

Sezónní finále na Singletrailu: sobota 3. 11. 2018

Sobotní setkání všech členů a přátel Singletrailu Moravský kras se blíží, proto je nejvyšší čas upřesnit plánovaný program. Na co se tedy můžete těšit?

 

Od 10:30 Sraz a prezence členů klubu Singletrail MK

Prezence členů Singletrail Moravský kras z.s. bude probíhat v Půjčovně kol, každý člen dostane samolepku I AM SINGLETRAIL 2018. Měl by si ji zřetelně umístit na tělo / čelo / tvář / rameno, aby díky ní mohl získat výhody v bistru a oběd zdarma!

Ostatní účastníci / nečlenové jsou samozřejmě také vítání!

 

10:30 - 11:15 Focení kampaně "Bajkeři ze Singlekrasu"

Chcete získat parádní fotku a k tomu udělat dobrý skutek? Můžete nám pomoct s propagací Singletrailu Moravský kras? Rádi se pochlubíte, že jste součástí Singlekrasu třeba prostřednictvím sociálních sítí? 

Pak se nechte před Základnou vyfotit naším členem a zpřáteleným fotografem Luďkem Šmerdou (https://www.ludeklucie.com/)! Zároveň nám řekněte něco málo o sobě a o tom, jak si užijete ježdění na Singletrailu nejvíc! O zbytek se už postaráme my, pošleme vám profesionální fotku a pokud nám to dovolíte, použijeme ji v rámci našich příspěvků na Facebooku či Instagramu.

 

11:30 Společná vyjížďka po trailech - 1. část

V pohodovém tempu, tak aby to zvládly klidně i děti, si projedeme jedničku a možná i trojku. Po cestě dojde na několik zastávek. Budete mít možnost zasoutěžit si při dovednostních soutěžích na kole a třeba i něco hezkého vyhrát! Na zajímavých místech se taky dozvíte perličky z výstavby Singletrailu, které vás možná i překvapí, ale rozhodně pobaví!

 

13:30 Pečená vepřová krkovice na posilněnou

Po jízdě je potřeba doplnit energii pořádnou flákotou. Prezentovaní členové Singletrailu Moravský kras z.s. obědvají na účet spolku!

 

14:00 Krátká beseda s týmem Singletrailu Moravský kras

Povíme vám, co se nám letos povedlo či nepovedlo a co chystáme na roky příští. Pohovoříme o našem vztahu s významnými okolními institucemi (ŠLP, MU, Městys Jedovnice atd), taky o tom, co obnáší údržba a rozvoj stezek a třeba i o tom, jak se snažíme stezky propagovat.

Bude nás ale zajímat i váš názor! Na traily, na jejich financování, údržbu a tak dále...

 

14:30 Společná vyjížďka - 2. část

Po besedě budeme pokračovat ve vyjížďce. Tentokrát zamíříme na dvojku, kde se rodí možnost dostavby další části trailu. Ukážeme vám plánovanou trasu a cestou se dozvíte další perličky z výstavby, které vás možná budou i šokovat, každopádně vás ale pobaví! 

 

cca 16:30 Příjezd na Základnu

Pivko, pokec, pohoda a podle nálady postupně ukončení akce.

 

Burza merchandisingového zboží Singletrail Moravský kras

V rámci celého dne bude navíc probíhat burza letošní kolekce merchandisingových produktů v barvách Singlekrasu! Mrkni, co ještě máme a nabídni, za kolik to koupíš! K dispozici jsou poslední kusy triček, mikin, dresů a vest! Burza bude přednostně určena členům Singletrail Moravský kras z.s., nečlenové přijdou na řadu až posléze. 

Samozřejmě platí, že Základna i Půjčovna budou otevřené, a to minimálně od 9 do 17 hodin. Pokud se posezení po vyjížďce protáhne, tak klidně i déle... ;-)

 

Tak se určitě stavte a nezapomeňte: JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!


Partneři

Doporučujeme