cs en
Všechny novinky

Sobotní brigáda + nedělní otevření trailů: PROZATÍM ODLOŽENO!

Sobotní brigáda + nedělní otevření trailů: PROZATÍM ODLOŽENO!

Člověk míní, život mění. Tak by se ve stručnosti dal charakterizovat náš záměr s brigádou a otevřením jedovnických singletrailů. Počasí se totiž razantně obrátilo a zdá se, že na pár dní ještě bude vládnout zima! Na víkend a začátek příštího týdne hlásí teploty hluboko pod bodem mrazu a dokonce i nějaké sněžení. Proto v tuto chvíli nemá smysl brigáda (vlivem sněhu by na traily opět popadaly větve a jehličí, které bychom v sobotu uklidili) a počkat si bohužel budeme muset i s ježděním!

V tuto chvíli jsou traily hodně podmáčené a pokud bychom na nich začali jezdit, vytvořily by se hluboké koleje, které bychom museli ještě dlouho spravovat. Vzhledem k víkendovému výhledu se dá očekávat, že zem znovu promrzne a až se znovu oteplí, budeme muset opět pár dní počkat, než se zem oteplí a podmáčený terén se několika suššími dny přirozeně vysuší.

Mějte tedy, prosím, ještě strpení. O brigádě i zahájení provozu Vás budeme co nejdříve informovat. Pokud to jen trochu půjde, rádi bychom otevřeli do Velikonoc!

A nezapomeňte: JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!


Partneři

Doporučujeme