cs en
Všechny novinky

V MARIÁNSKÉM ÚDOLÍ BUĎTE DVOJNÁSOB OPATRNÍ!

V MARIÁNSKÉM ÚDOLÍ BUĎTE DVOJNÁSOB OPATRNÍ!

Dnes musíme bohužel zveřejnit jednu nepříjemnou zprávu, která nám dělá velké vrásky na čele. Zdá se, že stezky v Mariánském údolí nejsou po chuti někomu z místních obyvatel / chatařů a již několikrát jsme dostali avízo na neočekávané překážky na trailech: hromadu dříví, velký kámen či jiné předměty, které se na trailech přirozeně nevyskytují. Bohužel již tak došlo k nejednomu vážnému úrazu se zlomeninami rukou atd!

Dbejte tedy extrémně zvýšené opatrnosti, a to především na trailu číslo 1 v Mariánském údolí, který vede v nejbližším okolí brněnské Líšně, ale raději i na všech dalších. A pokud na jakoukoliv překážku narazíte, odstraňte ji, prosíme, pokud možno okamžitě z trailu!

Pokud uvidíte kohokoliv, kdo by se choval v okolí trailů podezřele, volejte prosím ihned 158 a dejte nám o takové situaci vědět (na našem facebooku nebo emailem). Naše stezky jsou legálně vybudovány se souhlasem majitelů pozemků, dodržují veškerá nařízení dotčených úřadů a jakékoliv podobné „nekalé“ konání na stezkách je trestné.

A pokud se náhodou mezi čtenáři tohoto oznámení najde i samotný pachatel, tak vás slušně prosíme: mějte rozum, tady jde o lidské zdraví!

 


Partneři

Doporučujeme