cs en
Všechny novinky

Výprodej testovacích kol 2018

Výprodej testovacích kol 2018

Sezóna se pomalu ale jistě blíží do finiše, proto je ta správná chvíle zahájit výprodej testovací flotily z našeho testcentra. Postup výprodeje bude následovný:

1. Ceny kol, která jsou aktuálně k dispozici, jsme doplnili na stránku půjčovny zde: http://singlekras.cz/pujcovna-jedovnice. Všechny ceny jsou včetně DPH.

2. Pro rezervaci kola nám dejte vědět emailem: pujcovna@singlekras.cz, případně na našem facebooku soukromou zprávou nebo i telefonicky na číslo 731 462 595 (pouze v otevírací době půjčovny, což je v srpnu o víkendech v čase 10-18 hod.). Rovnou nám prosím napište: jméno, příjmení, email, telefonický kontakt a fakturační adresu. Vaši rezervaci emailem potvrdíme (bude nám to ale patrně pár dní trvat, tak buďte, prosím, trpěliví). Rezervace uskutečněné před datem zveřejnění tohoto článku jsou samozřejmě platné.

3. Kola budou nachystána k odběru od pondělí, 15. října 2018. Datum a čas vyzvednutí si vždy domluvíme telefonicky.

 

A ještě pár poznámek:

Kola značky Canyon prodává přímo firma Canyon a Singletrail Moravský kras jen přijímá rezervace a předává kola novým majitelům. Proto je platba možná pouze převodním příkazem na základě zálohové faktury, kterou vám přepošleme. Ostatní kola (Kona, GT, Cannondale) bude možné uhradit na základě faktury, ale i hotově. 

Kola Canyon bude možno odebrat přímo v půjčovně Singletrailu Moravský kras, po dohodě však případně i přímo v českém sídle firmy Canyon v Ostravě. Ostatní kola (Kona, GT, Cannondale) budou k odběru výhradně na Základně v Jedovnicích.


Partneři

Doporučujeme