cs en

TRAILOVNÉ / TOMBOLA

Víte, že...?

Naše SINGLETRAILY byly vybudovány z veřejných zdrojů a dotací, stejně jako plavecký bazén, tenisový kurt či tělocvična?!

Na jiných veřejných sportovištích je zcela běžné platit vstupné. Do lesa a na traily ovšem neplatíme. Z principu to ani není možné: les je volně přístupný a slouží k rekreaci VŠECH!

Traily jsme vybudovali díky velkému nadšení a DOBROVOLNICKÉ PRÁCI řady lidí. Tvorba projektu, papírování a spousty jednání: to vše probíhá bez nároku na jakýkoliv honorář.

ÚDRŽBU stezek financujeme z provozu přidružených služeb (výdělky z bistra a půjčovny kol) a častečně také z dotací: ty jsou však nepravidelné a nenárokovatelné, takže některé roky na údržbu z veřejných zdrojů nedostaneme vůbec nic. Stěžejním zdrojem tak pro nás jsou i dobrovolné příspěvky.

Údržba našich singletrailů ročně vyjde na víc než 1 MILION KČ ... z toho obvykle asi 20 % pokryjí dobrovolné přispěvky.

Vaše pravidelná podpora ve formě členských nebo dobrovolných přispěvků = tzv. TRAILOVNÉ je pro nás zcela zásadní, bez ní to nezvládneme!

 

Děkujeme vám za Vaši podporu!

 

Přispěj a vyhraj se Singlekrasem!

 

Pravidla soutěže

1. Uhraď dobrovolný příspěvěk na údržbu a rozvoj trailů - TRAILOVNÉ (denní 100 Kč / roční 1000 Kč): na Základně v Jedovnicích v Bistru (platba hotově či kartou) nebo bankovním převodem na účet: 3889093339/0800 nebo formou QR platby prostřednictvím tvé aplikace internetového bankovnictví kdykoliv a kdekoliv.

2. Členové sportovního klubu Singletrail Moravský kras z.s. s uhrazeným členským příspěvkem na daný rok budou automaticky zařazeni do každého slosování. 

3. Pokud platíš na Základně, dostaneš účtenku – napiš na ni své jméno, kontaktní telefon a email. Tento “výherní lístek” vhoď do připraveného osudí.

4. Pokud platíš QR platbou, do poznámky uveď své jméno, kontaktní telefon a email. Tvůj “výherní lístek” do osudí vhodíme před losováním.

5. 2x za rok losujeme tombolu o parádní věcné ceny: sobota 25.6. 2023 v 16:00  a sobota 14.10. 2023 v 16:00 (tombola proběhne v rámci akce Trail Hunter Day 2023). Losování probíhá na Základně v Jedovnicích a je veřejné!

6. V případě zakoupení denního příspěvku: Tvůj výherní lístek zařadíme do aktuálního slosování.

7. V případě zakoupení ročního příspěvku: Tvůj výherní lístek zařadíme do obou slosování tohoto roku! Takže pokud zakoupíš roční příspěvek, máš 2x šanci vyhrát (* v případě platby před termínem prvního slosování)!

8. V každém slosování budeš mít možnost vyhrát parádní ceny: něco z našeho stylového merchandisingu, půjčení prémiového celoodpruženého kola dle vlastního výběru z naší půjčovny nebo hodnotné ceny od partnerů Singlekrasu! Seznam cen pro aktuální výherní období bude vyvěšen na našem webu i na Základně vždy před začátkem aktuálního slosování.

 

PŘISPĚJEŠ / STANEŠ SE ČLENEM > ÚČASTNÍŠ SE TOMBOLY > VYHRÁVÁŠ PARÁDNÍ CENY

#TRAILOVNÉ #NEZAPOMEŇ   

QR platba 100 Kč (denní) / QR platba 1000 Kč (roční)

Partneři

Doporučujeme

Jsme součástí