Kudy do Mariánského údolí

Do Mariánského údolí se snadno dostanete hned několika způsoby:

Autem

Údolí je vzdálené jen několik minut jízdy od dálnice D1. Stačí sjet z dálnice na Exitu 207 u známého motorestu Rohlenka a vydat se po staré brněnské cestě směr Brno-Slatina. Asi po 3 kilometrech odbočíte vpravo a přes obec Podolí vjedete od jihu přímo do Mariánského údolí. 

Pokud k nám míříte z Brna, jeďte do Líšně a po trase autobusu MHD č. 55 sjeďte mírným klesáním do Mariánského údolí.

V údolí je několik možností parkování: za malý poplatek u Zábavního parku Eldorádo, případně cca 300 metrů blíže při vjezdu do údolí v okolí točny MHD, tam je parkování zdarma, ale často bývá plno.

GPS souřadnice parkování u Eldoráda: 49.2068636N, 16.7180133E

Autobusem

Do Mariánského údolí se dá dojet autobusem brněnské MHD č. 55, který vyjíždí ze stanice Židenice, nádraží a po celé trase umožňuje přepravu jízdních kol!

Tramvají

Do Mariánského údolí se dostanete i tramvají! Linka č. 8 ze Starého Lískovce dojíždí do konečné stanice Mifkova, ze které je to na nástupní místo už jen cca 1 km jízdy. Brněnský systém MHD dovoluje přepravu jízdních kol v tramvaji, pokud je zde dostatek místa a neohrožujete kolem ostatní cestující!

Vlakem

Vlaková zastávka Brno - Židenice je také dobrou volbou. Odsud můžete nasednout na autobus MHD č. 55 s rozšířenou přepravou jízdních kol.

Partneři

Doporučujeme

Jsme součástí