cs en

Podpořte stezky

Víte, že...?

Naše SINGLETRAILY byly vybudovány z veřejných zdrojů a dotací, stejně jako plavecký bazén, tenisový kurt či tělocvična?!

Na jiných veřejných sportovištích je zcela běžné platit vstupné. Do lesa a na traily ovšem neplatíme. Z principu to ani není možné: les je volně přístupný a slouží k rekreaci VŠECH!

Traily jsme vybudovali díky velkému nadšení a DOBROVOLNICKÉ PRÁCI řady lidí. Tvorba projektu, papírování a spousty jednání: to vše probíhá bez nároku na jakýkoliv honorář.

ÚDRŽBU a OBNOVU stezek financujeme však z provozu přidružených služeb (výdělky z bistra a půjčovny kol) a jen častečně z dotací: ty jsou však nepravidelné a nenárokovatelné, takže některé roky nedostaneme vůbec nic. Stěžejním zdrojem tak pro nás jsou i dobrovolné příspěvky.

Údržba našich singletrailů ročně vyjde na víc než 1 MILION KČ ... z toho obvykle asi 20 % pokryjí dobrovolné přispěvky.

Vaše pravidelná podpora ve formě členských nebo dobrovolných přispěvků - TRAILOVNÉHO je tak pro nás zcela zásadní, bez ní to nezvládneme! 

1. úhradou trailovného

Denní TRAILOVNÉ stojí 100 Kč a dostanete za něj barevnou pásku, kterou si připevníte na řidítka a pomůžete nám motivovat i další bajkery. 
Přispět můžete:

  • na Základně v Jedovnicích

  • v parkovacím kiosku u restaurace Eldorádo v Mariánském údolí

  • na náš účet: 000000-3889093339/0800

  • QR kódem přímo na trailech nebo rovnou tady a teď 

#TRAILOVNÉ  #NEZAPOMEŇ  #DĚKUJEME   

 

2. členstvím ve sportovním klubu singletrail moravský kras = roční trailovné = hromada benefitů

Členská základna nám dává mandát při jednáních s veřejnými institucemi, majiteli pozemků a mysliveckými sdruženími, kteří rozhodují o povolení budovat další traily a také o možnostech rozvíjet naši činnost na stávajících trailech (např. formou kroužku pro děti, pořádáním akcí na podporu cyklistiky atd.).

Být členem sportovního klubu vám dává možnost být součástí party Singletrail Moravský kras, podporovat projekt, který dává smysl a navíc získáte řadu BENEFITŮ od nás a našich partnerů.

Mrkněte SEM a třeba rovnou vyplněte PŘIHLÁŠKU.

 

3. formou firemního partnerství

  • Pracujete ve firmě, kde s kolegy rádi jezdíte na horském kole?

  • Má vaše firma sportovního ducha?

  • Rezonuje s vámi projekt Singletrail Moravský kras?

Pak právě pro vás je naše nabídka firemního partnerství. Nebo nás kontaktujte na tel.: +420 777 17 60 85 a domluvíme se.

DĚKUJEME!   #JEDEME V TOM SPOLEČNĚ 

Partneři

Doporučujeme

Jsme součástí