Kudy k nám

K Základně Jedovnice, kterou najdete v areálu Autokempu Olšovec u rybníka Olšovec v Jedovnicích, se dostanete hned několika způsoby:

Autem

Při cestě z Brna vjeďte do Jedovnic. Na kruhovém objezdu se vydejte první odbočkou. Poté odbočte doprava a řiďte se podle značení na Autokemp Olšovec.

Pokud k nám míříte od Blanska, jeďte na kruhovém objezdu druhou odbočkou. Také v tomto případě pak odbočíte doprava a budete se řídit značením na Autokemp Olšovec.

Cestou od Vyškova projedete téměř celé Jedovnice. Za fotbalovým hřištěm pak zahnete doleva. Dál vás opět povede značení na Autokemp Olšovec.

U nástupního místa pohodlně zaparkujete zdarma.

GPS souřadnice: 49.332799, 16.765075

Autobusem

Do Jedovnic jede přímá linka 201 z Brna ze Staré osady. Z autobusu vystupte na zastávce Jedovnice, náměstí. Odtud se po značení na Autokemp Olšovec vydejte k rybníku a na pravém břehu najdete nástupní místo.

Přímou linkou se do Jedovnic dostanete také z Vyškova. Autobusem číslo 167 dojedete na zastávku Jedovnice, náměstí. Odtud se po značení na Autokemp Olšovec vydejte k rybníku a na pravém břehu najdete nástupní místo.

Z Blanska se do Jedovnic dostanete linkou číslo 231 nebo 167. Opět vystoupíte na zastávce Jedovnice, náměstí. Odtud se po značení na Autokemp Olšovec vydáte k rybníku a na pravém břehu najdete nástupní místo.

Pro cestu z Brna nebo Vyškova do Jedovnic potřebujete jízdenku na pět zón. Při cestě z Blanska vám stačí lístek na dvě zóny.

Vlakem

Vlaková trať do Jedovnic nevede. Vlakem proto musíte do Brna, Blanska nebo Vyškova, kde přestoupíte na některou z autobusových linek, které vás dovezou na zastávku Jedovnice, náměstí. Odtud vás k nástupnímu místu dovede značení na Autokemp Olšovec.

Partneři

Doporučujeme

Jsme součástí