cs en
Všechny novinky

DARUJTE ZÁŽITEK NA TRAILU: DÁRKOVÉ POUKAZY + KOLA DO PŮJČOVNY 2022

DARUJTE ZÁŽITEK NA TRAILU: DÁRKOVÉ POUKAZY + KOLA DO PŮJČOVNY 2022

DARUJTE ZÁŽITEK NA TRAILU

Pokud jste fanoušky Singlekrasu, určitě znáte ten opojný pocit ladné jízdy mezi stromy s lehkým větříkem v zádech. Čím si můžete tenhle zážitek ještě znásobit? Třeba zapůjčením mimořádného premiového kola z naší půjčovny! Nebo můžete tenhle zážitek dopřát někomu ze svých blízkých: Vánoce se blíží, ideální příležitost je tedy právě teď!

 

DÁRKOVÉ POUKAZY V NOVÉM

Ještě před Vánoci se nám podařilo spustit nový systém prodeje dárkových poukazů do naší půjčovny. Nákup poukazů nyní probíhá na platformě "Rezervátor", kterou již delší dobu používáme v naší půjčovně (https://singlekras.rezervator.cz/). Výhody nového systému jsou jednoznačné:

- poukaz zaplatíte bezproblémově prostřednictvím platební karty nebo online převodem ze svého internetového bankovnictví

- ihned po připsání platby dostanete poukaz automaticky ve formátu tiskového PDF do Vašeho mailu - můžete ho tak zakoupit i skutečně na poslední chvíli, vytisknout, vložit do dárkové obálky a máte parádní stylový prezent během pár minut

- poukaz je plně kompatibilní s rezervačním systémem půjčovny: obdarovaný si tedy snadno udělá rezervaci na konkrétní vybrané kolo i čas výpůjčky díky unikátnímu kódu na poukazu, kterým rezervaci "uhradí" a tím tedy i závazně potvrdí

Nový systém je zkrátka vyladěný, plně funkční a maximálně pohodlný jak pro toho, kdo poukaz daruje, tak i pro obadrovaného! Udělejte radost svým blízkým MTB nadšencům, nebo si sami nechejte poukaz naježit - i tak můžete podpořit rozvoj projektu Singletrail Moravský kras! Poukazy zakoupíte zde: 

https://singlekras.rezervator.cz/

 

KOLA DO PŮJČOVNY NA SEZÓNU 2022

A jaká kola si u nás budete moct v příští sezóně vyzkoušet? Těšíme se na skutečně hodně zajímavé kousky, tradičně od značek Cannondale a GT. Všichni fanoušci technického ježdění a vyšších zdvihů budou patrně pokukovat po modelech Cannondale Jekyll 2 a GT Force Carbon Elite. Naopak ti, kteří rádi pořádně šlápnou do pedálů, ocení spíše klasické modely Cannondale Scalpel, které budeme mít jak v klasické verzi, tak i v "trailovější" variantě Scalpel SE, na kterou se sami velmi těšíme.

 

Cannondale Jekyll 2

Vysoko umístěný hlavní čep má schopnost účinně pohlcovat hrubé nárazy. V rámu ukrytý tlumič nabízí nízko položené těžiště. Toto unikátní řešení čtyřčepu poskytuje plynulé brzdění, spolehlivý záběr a přímý přenos energie při šlapání. 

High-pivot odpružení (vysoko umístěný hlavní čep) je charakteristické využitím dodatečné řetězové kladky nad převodníkem = sofistikované řešení, jak eliminovat tahání řetězu vycházející z pohybu zadní stavby při pružení. Plynulost šlapání je tak zachována i při jízdě velmi rozbitém terénu. 

Navíc nová vidlice RockShox ZEB se 170 mm zdvihu a tlumič Fox Float DPX2 se 165 mm vzadu.

Tohle kolo bude skutečná pecka, která bude stát minimálně za vyzkoušení!

 

GT Force Carbon Elite

Další zajmavý high-pivot kousek. 170 / 160 mm zdvihu, vidlice s hlavovým úhlem již skoro jako sjezďák, ale přitom stále hezky jezdivé kolo, se kterým se dá bez problému zdolat i kdejaký kopec! Navíc má karbonový rám s možností úpravy geometrie díky otočnému flip chipu. Tohle kolo si žádá důkladný test!

 

Cannondale Moterra Neo Carbon 2 

Pro příznivce e-biků budeme mít v příštím roce novinku: vysokozdvihovou a skoro až bestiální Moterru! Zdvihy 160 / 160 mm, skvěle tuhá a spolehlivá vidlice RockShox ZEB a baterie s obrovskou kapacitou 625 Wh. Tohle bude svezení pro fajnšmekry, kteří si troufají na krocení divé zvěře.

 

Cannondale Habit Carbon 2

Osvědčený model trailbiku se zdvihy 140 / 130 mm, na kterém klidně zvládnete MTB maraton, ale stejně tak si na něm užijete i ty nejtechničtější traily. Habit je zkrátka univerzál.

 

Cannondale Scalpel 29 Carbon 3

SCALPEL = LEGENDA❗ Parádní kolo, mnohými považované za nejrychlejší full na světě. V sezóně 2022 ho budeme mít ve všech velikostech a nádherném, rudo-černém designu. Jedinečná vidlice Lefty Ocho a FlexPivot zadní stavby = nejpokrokovější odpružení pro XC, které kdy bylo vytvořeno. Zatímco ostatní obětují výkon, aby ušetřili gramy, patentovaný systém Cannondale FlexPivot nabídne obojí. Je neskutečně lehký a nabízí vynikající grip, akceleraci a kontrolu. Díky němu můžete jet naplno všude. Více rychlosti, více zábavy. 

 

Cannondale Scalpel 29 Carbon SE 2

Tento kus v "trailovější" verzi SE s lehounkým rámem a 120 mm zdvihu vepředu i vzadu, díky kterému zdoláte i těžší technické traily a užijete si pohodlnější jízdu. Bude extrémně rychlý, ale zároveň si s ním budete moct troufnout i na těžší traily. Prostě kolo, které chcete vyzkoušet!

 

Pokud toužíte některé z kol vyzkoušet, už teď si můžete pořídit (nebo si nechat nadělit) dárkový poukaz zde: 

https://singlekras.rezervator.cz/

 

Těšte se s námi na novou sezónu a nezapomeňte: JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!

 

 


Partneři

Doporučujeme