cs en
Všechny novinky

DĚTI SINGLETRAILU - JE TU NOVÝ DOTAČNÍ PROGRAM. CO VŠECHNO MŮŽE PŘINÉST NEJEN NAŠIM DĚTEM.

DĚTI SINGLETRAILU - JE TU NOVÝ DOTAČNÍ PROGRAM. CO VŠECHNO MŮŽE PŘINÉST NEJEN NAŠIM DĚTEM.

Ahoj všem příznivcům
Singletrailu Moravský kras,

sezona se chýlí ke konci. My v singlekrasovém týmu ji nyní hodnotíme a snažíme se hledat cesty, jak udržet životaschopnost singletrailu i v dalších sezonách a jak posouvat celý projekt Singletrail Moravský kras kupředu. Nechceme usnout na vavřínech a celou zimu se budeme věnovat právě strategickému plánování a získávání finančních prostředků pro provoz a rozvoj trailů.

Jedním z možných zdrojů příjmů projektu jsou veřejné finance formou dotačních programů. Jeden takový program se týká našich i vašich dětí. Nově je možné získat finanční podporu na dětské aktivity sportovního klubu.

Tímto vás chceme požádat a vyzvat k přihlášení vašich dětí do našeho sportovního klubu a také o šíření této výzvy mezi vašimi přáteli a příznivci trailového ježdění.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář: https://singlekras.cz/prihlaska

a v případě členů ve věku do 18-ti let uhradit členský příspěvek ve výši 100,- Kč.

Čím víc dětí v našem sportovním klubu uvítáme, tím významnější bude finanční podpora, na kterou v rámci tohoto programu můžeme dosáhnout. Na každého člena ve věku od 6 do 23 let můžeme z dotace obdržet částku 1250 Kč! Nejedná se o nijak závratné finanční prostředky, ale v provozu singletrailu je každá finanční pomoc zásadní.

Jak s finančními prostředky z dotace naložíme?

Podle výše dotace bychom tyto prostředky rádi využili na podporu vytvoření a provozu nového cyklokroužku pod záštitou profesionálních koučů tak, aby vaše děti mohli získávat vztah k terénní cyklistice, bavit se a zlepšovat se v jízdě na kole pod zodpovědným vedením.

Zároveň máme v plánu vylepšit a rozšířit stávající Skills centrum s pumptrackem za Základnou v Jedovnicích. I tomuto může tato dotace pomoct a věříme, že to bude bavit nejen děti.

Nemáme moc času. Termín pro odevzdání žádosti v tomto dotačním programu je již v pondělí 23. 11. 2020. Proto prosím neváhejte. Budeme rádi za každého nového člena.

O dalším vývoji této věci i našich aktivitách směřujících k údržbě a rozvoji singletrailu vás budeme brzy informovat.

Právě naše aktivita v poskytování informací o provozu projektu Singletrail Moravský kras je jedním z bodů, ve kterých se chceme posunout tak, abyste měli v budoucnu k singletrailu blíž.

Děkujeme, že s námi zůstáváte a že i vy jste Singletrail Moravský kras!

Za tým Singletrail Moravský kras, z.s.
Petr Vaněk

 


Partneři

Doporučujeme