cs en
Všechny novinky

Festival dětské cyklistiky JEKOLKA 27.5.2023

Festival dětské cyklistiky JEKOLKA 27.5.2023

Zveme vás na den plný zábavy na kole pro celou rodinu. Čeká vás závodní okruh pro nejmenší, vyřazovací závod v příjemné atmosféře, kde budou mít děti možnost poměřit síly s ostatními závodníky. Zábavné soutěžní úkoly/hry na kole nejen pro děti, show profi jezdců FLOWRIDE, prezentace firem NS BIKES, CYKLOSPECIALITY, PEPEBIKE + testování dětských kol a vozíků za kolo KOLOFOGO, přírodní sportovní výživa CHIMPANZEE, tombola a hlavně radost z pohybu. 

KDE: Základna Singletrail Moravský kras Jedovnice

START: 27. 5. od 10:00

STARTOVNÉ: 100 Kč při registraci a platbě on-line (preferujeme, DÍKY), 150 Kč na místě

PREZENTACE a PLATBA STARTOVNÉHO: on-line ZDE do 22. 5. 2023 10:00 nebo popř. na místě od 9:00 do 11:00 dle kategorie + tady výdej startovních čísel

TRASA:

I. a II. kategorie:  hromadný start (holky a kluci zvlášť), okruh v areálu Základy a ATC kemp Olšovec.

II.-VI. kategorie:  krátký vyřazovací závod (kvalifikační jízda na čas jednotlivě, semifinále a finále), okruh v areálu Základny a ATC kemp Olšovec s množstvím zatáček,  překážek a terénních nerovností.

KATEGORIE:

I. kategorie ODRÁŽEDLA: 1 - 3 roky

II. kategorie KOLO: 4 – 5 let

III. kategorie KOLO: 6 – 7 let

IV. kategorie KOLO: 8 – 9 let

V. kategorie KOLO: 10 – 11 let

VI. kategorie KOLO: 12 – 13 let

PROGRAM:

• 10:00 start I. kategorie   

• vyhlášení vítězů proběhne po dojetí II. kategorie a následně po odjetí každé kategorie (III.-VI.). zvlášť. Všechny děti dostanou diplom a drobnost, první 3 z každé kategorie obdrží medaile a věcné ceny.

 • cca ve 13:30 BIKE SHOW FLOWRIDE

 • cca ve 14:00 soutěže/hry pro všechny věkové kategorie (každý zúčastněný dostane po absolvování drobnost)

- soutěž ve vytlačováku      -  soutěž v nejpomalejší jízdě      - rovnovážná dráha       -  štafetový dual slalom         - pumtrack

  Na soutěže není nutné hlásit se dopředu.

 • možnost testování dětských kol NS BIKES, Rascal, Rock Machine aj. a vozíků za kolo KOLOFOGO po celý den

 • na závěr TOMBOLA losovaná ze startovních čísel

Moderuje Tomáš Lachman z ČT!

Zdravotní péče zajištěna na místě.

Závodí se dle tohoto předpisu:

Naším cílem je uspořádat zábavný den, kde si děti zasoutěží především v přátelském duchu s motivační účastí profi jezdců z FLOWRIDE. Děti do 5-ti let (I. a II. kategorie) pojedou okruh s hromadným startem. Ostatní kategorie pojedou kvalifikační jízdu na čas jednotlivě, na základě výsledků pojedou jízdy po 4. Dva nejrychlejší vždy postupují do dalšího kola, tímto systémem se dá dojít až do finále. Závody se budou odehrávat tak, aby na většinu trati bylo vidět a mohlo se pořádně povzbuzovat. Přesné počty upřesníme před startem dle počtu přihlášených dětí. Kluci a holky jedou zvlášť.

Pro všechny účastníky povinné kolo v bezvadném stavu a cyklistická přilba. Každý závodník se zúčastňuje na vlastní nebezpečí. Nese odpovědnost za škodu způsobenou na věcech a zdraví svém, pořadatele a třetích osob.

Doporučujeme lékařskou prohlídku a individuální pojištění. Pořadatel si vyhrazuje právo na změny propozic dle počtu přihlášených dětí. Případné změny budou oznámeny před startem.

Informace: info@singlekras.cz, +420 777 17 60 85, aktuální info o závodě: www.facebook.com/singlekras

TĚŠÍME SE NA VÁS, JEDEME V TOM SPOLEČNĚ.


Partneři

Doporučujeme

Jsme součástí