cs en
Všechny novinky

SEZNAM VÝHERCŮ DRUHÉ TOMBOLY SINGLEKRASU

SEZNAM VÝHERCŮ DRUHÉ TOMBOLY SINGLEKRASU

V sobotu jsme vylosovali další výherce naší nové singlekrasové TOMBOLY. Jak už určitě víte, princip je jednoduchý: uhraď příspěvěk na údržbu a rozvoj trailů: TRAILOVNÉ (denní 50 Kč / roční 1000 Kč) a získáš tak možnost vyhrát hned 3x do roka parádní ceny od Singlekrasu a našich partnerů! Ve třech termínech pak losujeme "tombolu“ o parádní věcné ceny: v sobotu 26. 6. / v sobotu 28. 8. / na závěr sezóny pak v sobotu 16. 10. s bonusovou hlavní cenou! To jsou hned 3 losování za rok = 3 příležitosti vyhrát. Kompletní pravidla tomboly naleznete zde: https://singlekras.cz/trailovne-tombola.

A kdo jsou výherci druhého „prázdninového“ kola?

  1. Týdenní zapůjčení elegantního SUV s hybridním pohonem LEXUS RX 450h od LEXUS BRNO (termín dle vlastního výběru s platností do konce bike sezóny 2021). Tomáš Kňáva (denní trailovné zaplaceno na Základně kartou dne 5. 7.).
  2. Vymazlený batoh na kolo OSPREY RAPTOR 14 BLACK (KLÍČOVÉ VLASTNOSTI: 2,5L rezervoár Hydraulics™ / Popruhy BioStretch™ / Integrovaná rozbalovací kapsa na nářadí ToolWrap™ / Uchycení přilby LidLock™ / Kapsa na zip, která nepoškrábe brýle ani elektronická zařízení / Síťovaný zádový panel AirScape™ s centrálním ventilačním kanálem pro pohodlí a perfektní usazení na těle). Robin Tureček (denní trailovné zaplaceno za 3 osoby na Základně hotově dne 6. 8.).
  3. 1 místo na celodenním kempu výuky jízdy FLOWRIDE dle vlastního výběru. Filip Schmoller (denní trailovné zaplaceno za 4 osoby na Základně kartou dne 7. 7.).
  4. Špičkové brýle UVEX SPORTSTYLE 707 CLEAR: ideální výbava pro jakoukoli sportovní aktivitu. Zrcadlové zorníky vás ochrání nejen před 100% UV záření, ale také před větrem a prachem. Měkký nosník a konce stranic navíc zajistí maximální komfort. Neznámé jméno budeme kontaktovat telefonicky (denní trailovné zaplaceno na Základně hotově dne 10. 8.).
  5. Půjčení libovolného kola / ebiku z půjčovny Singlekrasu na celý den. Ibrahim Hazaa (denní trailovné zaplaceno na Základně hotově dne 10. 8.).
  6. Trailový cyklodres Singlekras z nové kolekce 21/22. Dres volného střihu vyrobený z funkčního materiálu, odvádějícího pot. Střih dle vlastního výběru (dlouhý / krátký, pánský / dámský). Vít Košťál (denní trailovné zaplaceno na Základně kartou dne 28. 8.).
  7. Praktický ultralehký zámek HIPLOK Z LOK TWIN PACK: základní zabezpečení vašeho jízdního kola při krátkých zastávkách, v nízkorizikových oblastech či pro zajištění doplňků. Zajišťující mechanismus s dvojitou západkou / zesílené ocelové jádro Steel Core / hmotnost pouhých 20 g / včetně univerzálního klíče pro uvolnění zámku. Jakub Ault (denní trailovné zaplaceno na Základně hotově dne 28. 8.).
  8. Půjčení libovolného kola / ebiku z půjčovny Singlekrasu na půl dne. Martin Matuška (denní trailovné zaplaceno na Základně hotově dne 6. 7.).
  9. Sada čisticích a mazacích prostředků PEATY'S GIFT PACK - CLEAN DEGREASE LUBE. 1l balení plně biologicky rozložitelného čističe LoamFoam / 500 ml odmašťovače Foaming Drivetrain Degreaser / 120 ml řetězového maziva LinkLube. Veškerá balení PEATY'S jsou vyrobena z lepenky, která neobsahuje polymerní povlaky, a je ze 70 % recyklovatelná. Pro zajištění její požadované pevnosti je vždy zapotřebí malý podíl nových materiálů. I tento materiál je však získáván z udržitelných přírodních zdrojů. Využíváme také jednoduchého černého potisku tak, aby byl proces recyklace, co jen nejsnazší. Alena Gálíčková (denní trailovné zaplaceno na Základně za 2 osoby hotově dne 28. 8.).
  10. Bavlněné merchandisingové tričko Singlekras z nové kolekce 21/22 dle vlastního výběru (pánské, dámské nebo dětské). Roman Smutný (roční trailovné zaplaceno na Základně kartou dne 30. 6.).

Výherce budeme kontaktovat v následujícím týdnu. V případě potřeby se nám ozvěte přes náš Facebook nebo Instagram.

Kompletní pravidla a instrukce, jak se tomboly zúčastnit, najdete zde: https://singlekras.cz/trailovne-tombola. PŘÍŠTÍ SLOSOVÁNÍ PROBĚHNE UŽ 16. 10. A BUDEME LOSOVAT NAVÍC O JEDNU BONUSOVOU CENU!

A nezapomeňte: JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!

 


Partneři

Doporučujeme