cs en
Všechny novinky

ZAČÁTEK SEZÓNY 2022, poděkování brigádníkům

ZAČÁTEK SEZÓNY 2022, poděkování brigádníkům

Sezóna 2022 se rozběhne v sobotu 26.3.

Letos jsme se v Jedovnicích pustili do trailu č. 2, jehož střední - nejzábavnější pasáž dostala nový vyhlazený povrch. Před Základnou je místo štěrku dlažba s větší kapacitou pro posezení, upravili jsme a rozšířili nabídku jídel v bistru. V půjčovně bude fungovat servis kol ve větším rozsahu a možnost uskladnění vašeho kolo na zimu. Snažíme se, aby se vám u nás líbilo nejen na trailech, ale i zázemí.
 
Díky usilovné práci se našim klukům podařilo dostranit překážky z trailů, vyhrabat a vyfoukat povrch, takže traily jsou nachystané. Velké díky patří i dobrovolným brigádníkům, kteří dorazili na rychle svolanou akci a behěm 4 hodin jsme připravili trail č. 1 v Mariánském údolí.
 
AKTUÁLNĚ JSOU SJÍZDNÉ BEZ OMEZENÍ: trail č. 1 a 3 v Jedovnicích, všechny traily v Mariánském údolí.
UZAVÍRKA: na trailu č. 2 v Jedovnicích je uzavřený úsek "RAKOVECKÝ", kvůli novému povrchu, který ještě není připravený na zátěž (čekáme, až zaprší a povrch se zhutní, aby vydržel nápor bikerů). Objížďka vyznačena.
 
Pokud se vám u nás líbí, budeme rádi za příspěvek, kterým podpoříte údržbu a rozvoj trailů a navíc můžete vyhrát bomba ceny:
 https://singlekras.cz/trailovne-tombola.
 
Doufáme, že si letošní sezónu užijeme na plno.
 
JEDEME V TOM SPOLEČNĚ

 

Váš Singletral Moravský kras


Fotogalerie:

Partneři

Doporučujeme

Jsme součástí