cs en
Všechny novinky

V SOBOTU 16. 10. LOSUJEME POSLEDNÍ TOMBOLU SEZÓNY 2021: SEZNAM CEN

V SOBOTU 16. 10. LOSUJEME POSLEDNÍ TOMBOLU SEZÓNY 2021: SEZNAM CEN

Už tuto sobotu 16. 10. losujeme poslední letošní tombolu z vašich příspěvků - tzv. TRAILOVNÉHO!

Princip TOMBOLY je jednoduchý: uhradíte příspěvěk na údržbu a rozvoj trailů: TRAILOVNÉ (denní 50 Kč / roční 1000 Kč), protože NORMÁLNÍ JE PŘISPÍVAT (pro více info o této společné kampani pěti českých trailcenter klikněte na odkaz). Tím získáte možnost vyhrát parádní ceny od Singlekrasu a našich partnerů (POZOR: pokud platíte TRAILOVNÉ na Základně, je potřeba vložit svůj výherní kupón = účtenku s vašimi připsanými kontaktními údaji do připravého osudí)! První slosování v sobotu 26. 6. již proběhlo, stejně jako druhé - prázdninové v sobotu 28. 8. Na závěr sezóny tedy konečně přichází finální, závěrečné slosování. Opět s 10 krásnými cenami, tentokrát však navíc ještě s jednou, bonusovou hlavní cenou! Kompletní pravidla tomboly naleznete zde: https://singlekras.cz/trailovne-tombola.

 

Seznam cen pro slosování v sobotu 16. 10.

1. Týdenní zapůjčení elegantního SUV s hybridním pohonem LEXUS RX 450h od LEXUS BRNO (termín dle vlastního výběru s platností do konce bike sezóny 2021).

2. Helma Cannondale Ryker, která byla navržena pro rychlé sjezdy a dlouhá technická stoupání. Jedná se o perfektní přilbu pro odhodlané trailové jezdce a ty, kteří chtějí prozkoumat i jiné než vyšlapané cesty. Helma je vybavena 13 větracími otvory, hlubokým krytím zadní části hlavy a nastavitelným štítkem.

3. 1 místo na celodenním kempu výuky jízdy FLOWRIDE dle vlastního výběru.

4. - 6. 3x balíček Mavic Cosmic H20 pro nastávající podzim a zimu: set návleků na nohy a ruce + čepička pod helmu

7. Balíček Peatys 2 ks tmelu + 2 ks maziva

Peatys Tubeless tmel 120 ml

Skladné 120ml balení Tubeless Sealant obsahuje dostatečné množství tmelu pro použití s pláštěm do rozměru 29” a je také ideální jako jako rezervní zásoba, kterou si s sebou můžete vzít na cesty či závody. Na zadní straně naleznete rysku pro přesné dávkování. Pokud své cestovní balení vyprázdníte, není nic jednoduššího než jej znovu doplnit z vašich dílenských zásob. Praktický způsob jak mít rezervní množství tmelu kdekoli po ruce pro případ nouze. Tento Tubeless Sealant je zdravotně nezávadný, netoxický a biologicky rozložitelný. Obsahuje nanočástice, které fungují na podobném principu jako krevní destičky. Díky těmto nanočásticím má tmel schopnost zacelit i větší defekty a proříznutí pláště. Tyto částice jsou vyrobeny ze škrobu získaného z eukalyptových stromů a jsou tak rovněž biologicky rozložitelné.

PEATY'S LINKLUBE DRY 15 ML

Snadno biologicky rozložitelné mazivo na řetěz LinkLube Dry Weather využívá jedinečné směsi vodoodpudivých vosků a zajišťuje čistý a tichý chod řetězu v suchých a prašných podmínkách. 

8. Trailový cyklodres Singlekras z nové kolekce 21/22. Dres volného střihu vyrobený z funkčního materiálu, odvádějícího pot. Střih dle vlastního výběru (dlouhý / krátký, pánský / dámský).

9. Balíček Peatys 1 ks spray Protect and Shine + blatník Peatys

PEATY'S PROTECT & SHINE SILICONE SPRAY 400 ML

Chcete, aby vaše kolo opět zářilo novotou? Pak je tu Peaty’s Protect&Shine! Aplikujte na barvy, kovy, plasty nebo karbonové povrchy. Rozjasněte barvy, snižte tření pohyblivých komponentů, chraňte gumové a plastové části před vysycháním a degradací. To vše, a ještě více, můžete čekat od spreje Protect&Shine, který po své aplikaci vytváří na povrchu ochranný silikonový film. Další jeho nespornou výhodou je snížená přilnavost bláta a nečistot, díky které následně strávíte méně času dalším čištěním a zbyde vám tak více času na ježdění. 

PEATY'S X MARSH GUARD

Blatník, jež se pyšní zcela novým přepracovaným tvarem, je vyrobený ze 100% recyklovatelného materiálu. Jeho nová profilace je kompatibilní se všemi standardně nabízenými designy vidlic.

10. Bavlněné merchandisingové tričko Singlekras z nové kolekce 21/22 dle vlastního výběru (pánské, dámské nebo dětské).

+ HLAVNÍ BONUSOVÁ CENA: Zapůjčení elegantního SUV s hybridním pohonem LEXUS RX 450h od LEXUS BRNO na měsíc (termín dle vlastního výběru).

 

 

Tak co vy na to? To už jsou ceny, o které stojí za to hrát, co myslíte? Zaplaťte TRAILOVNÉ a pojďte do toho s námi.  

Kompletní pravidla a instrukce, jak se tomboly zúčastnit, najdete zde: https://singlekras.cz/trailovne-tombola

A nezapomeňte: JEDEME V TOM SPOLEČNĚ!


Partneři

Doporučujeme